Henkilöstö

SINIKEIDAS

 Toiminnanjohtaja Satu Toivanen puh. 050 356 5530

satu.toivanen@haminansininauha.fi

 

 

 

 

 

 Päiväkeskusvastaava Jaana Takala

puh. 044 558 0435

 jaana.takala@haminansininauha.fi

SINI-KOTKA 

Päiväkeskusvastaava Mari Hölttä

puh 044 978 726

 mari.holtta@haminansininauha.fi

päiväkeskuksen puhelin  044 745 1392

 

 

Päiväkeskustyöntekijä Kirsi Herranen

 kirsi.herranen@haminansininauha.fi

 

 

 

 

ETSIVÄ palveluohjaus asunnottomuuden estämiseksi

Etsivä palveluohjaaja Johanna Laakso

puh. 044 763 9883 Kotkan alue

johanna.laakso@haminansininauha.fi

 

 

 

 

Etsivä palveluohjaaja Laura Kristoffersson

puh. 044 986 7241 Haminan alue

laura.kristoffersson@haminansininauha.fi

 

 

HAMINAN SININAUHA RY:N HALLITUS  toimiaika 2017-2018

Martti Nakari, puheenjohtaja, puh. 044 775 4115, martti_nakari@hotmail.com

Tapio Ukkola, varapuheenjohtaja, puh. 0400 261 708, vtapio@gmail.com

Juha Järvinen, jäsen, puh. 040 8397 105, juha.jarvinen@ppu.inet.fi

Markku Ruokonen, jäsen, puh. 0400 894 029, markku.ruokonen@gmail.com

Keijo Kinnunen, jäsen, puh. 0500 551 187, keijo.kinnunen@insinoorilinja.fi

Vesa Aurén, jäsen, puh. 0299 410 171, vesa.auren@mil.fi

 

puheenjohtaja Martti Nakari

Yhteystiedot

Notkotie 9,
49460 HAMINA
Puh. 040 867 0688 ma-pe klo 9-13

pankkiyhteys
FI16 5506 0020 0651 06
OKOYFIHH