Henkilöstö

  SINIKEIDAS

toiminnanjohtaja Merja Nakari

puh. 050 356 5530

merja.nakari@haminansininauha.fi

 

 

           

työtoiminnanohjaaja Jaana Takala

puh. 044 558 0435

jaana.takala@haminansininauha.fi

 

 

SINI-KOTKA 

päiväkeskusvastaava Mari Hölttä

puh 044 978 5726

mari.holtta@haminansininauha.fi

 

 

 

         

päiväkeskustyöntekijä Mimmi Kulonummi

päiväkeskuksen puhelin  044 745 1392

mimmi.kulonummi@haminansininauha.fi

 

 

 

ETSIVÄ palveluohjaus asunnottomuuden estämiseksi

vastaava palveluohjaaja Satu Järvenpää

puh. 044 763 9883, Kotkan alue

satu.jarvenpaa@haminansininauha.fi

 

 

 

palveluohjaaja Niina Talvinen

puh. 044 986 7241, Haminan seutu

niina.talvinen@haminansininauha.fi

 

 

 

HAMINAN SININAUHA RY:N HALLITUS  toimiaika 2017-2018

Martti Nakari, puheenjohtaja, puh. 044 775 4115, martti_nakari@hotmail.com

Juha Järvinen, varapuheenjohtaja, puh. 040 8397 105, juha.jarvinen@ppu.inet.fi

Tapio Ukkola, jäsen, puh. 0400 261 708, vtapio@gmail.com

Markku Ruokonen, jäsen, puh. 0400 894 029, markku.ruokonen@gmail.com

Keijo Kinnunen, jäsen, puh. 0500 551 187, keijo.kinnunen@insinoorilinja.fi

Vesa Aurén, jäsen, puh. 0299 410 171, vesa.auren@mil.fi

   puheenjohtaja Martti Nakari 

Yhteystiedot

Notkotie 9,
49460 HAMINA
Puh. 040 867 0688 ma-pe klo 9-13

pankkiyhteys
FI16 5506 0020 0651 06
OKOYFIHH