Henkilöstö

 Toiminnanjohtaja Satu Toivanen

puh. 050 356 5530

satu.toivanen@haminansininauha.fi

Päiväkeskusvastaava Jaana Takala

Sinikeidas, Hamina

puh. 044 558 0435

 jaana.takala@haminansininauha.fi

   

Päiväkeskusvastaava Mari Hölttä

Sini-Kotka, Kotka

 mari.holtta@haminansininauha.fi

päiväkeskuksen puhelin  044 745 1392

Päiväkeskustyöntekijä Kirsi Herranen

Sini-Kotka, Kotka

 kirsi.herranen@haminansininauha.fi

   

ETSIVÄ palveluohjaaja Johanna Laakso

puh. 044 763 9883 Kotkan alue

johanna.laakso@haminansininauha.fi

 

ETSIVÄ palveluohjaaja Laura Kristoffersson

puh. 044 986 7241 Haminan alue

laura.kristoffersson@haminansininauha.fi

    HAMINAN SININAUHA RY:N HALLITUS  toimiaika 2019-2020

Martti Nakari, puheenjohtaja, puh. 044 775 4115, martti_nakari@hotmail.com

Marjo Jokipii, varapuheenjohtaja, puh. 0  , marjo.jokipii@sotek.fi

Mari Höfer, jäsen, puh. 050 594 3881,  mari.hofer@evl.fi

Juha Järvinen, jäsen, puh. 040 8397 105,  juha.jarvinen@ppu.inet.fi

Tapio Ukkola, jäsen, puh. 0400 261 708, vtapio@gmail.com

puheenjohtaja Martti Nakari

Yhteystiedot

Notkotie 9,
49460 HAMINA
Puh. 040 867 0688 ma-pe klo 9-13

pankkiyhteys
FI16 5506 0020 0651 06
OKOYFIHH